Güvenli Alış-Veriş Nedir?

www.ozsuadaptor.com web sitemiz en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.

İşbu "WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ’ nden kaynaklanacak ihtilaflar, Türk hukuku'n a tabidir ve İzmir mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

      Site Kullanım Koşulları Satış ve Üyelik Sözleşmesi

 

Açıklama

      Site’ye üyelik, aşağıda yazılı koşulların tarafınızca kabulüne bağlıdır. Site'nin kullanımı, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Kullanım koşulları da dahil olmak üzere www.ozsuadaptor.com site ve site uzantısı kapsamında sunulan hizmetleri, ürünleri, fikir ve sanat eserlerini, sitede sunulan herhangi bir bilgi ve veriyi, önceden herhangi bir ihtar veya ihbar yapmaya gerek olmaksızın değiştirme, site yayınına ara verme, site yayını tamamen durdurma ve siteyi en geniş kapsamda yeniden düzenleme haklarını saklı tutmaktadır.

 

     www.ozsuadaptor.com site kullanım şartları üzerinde yapacağı değişiklikler, sitede yayımlanmalarıyla birlikte yürülüğe girer ve bu değişiklikler, kullanıcı tarafından site’ye girilmesi, herhangi bir şekilde erişim yapılması veya site’nin kullanılması ile birlikte kabul edilmiş addolunur.

 

      Site’ye üyelik formunu eksiksiz dolduran ve www.ozsuadaptor.com tarafından üyelikleri uygun bulunan gerçek ya da tüzel kişiler "ÜYE" olarak kabul edilir. Üyelik için 18 yaşını doldurmuş olmak zorunludur. Tüzel kişiler, ancak yasal temsilcileri kanalı ile üyelik başvurusu yapabilirler.

 

      Site’ye giriş yapan, site’yi ziyaret eden, herhangi bir şekilde kullanan, siteye erişen ve/veya herhangi başkaca bir şekilde bağlanan tüm üye ve ziyaretçiler ("Kullanıcı”), bu sayfada düzenlenmiş olan www.ozsuadaptor.com web sitesi kullanım şartları’na uyacaklarını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler.

 

      İşbu yukarıda anılan "Kullanıcı" ifadesi, üye girişi yapmak suretiyle veya herhangi bir şekilde siteye giriş yapan, siteyi kullanan, bayilik yapan, inceleyen veya herhangi bir iletişim cihazı (cep telefonu, bilgisayar gibi) aracılığıyla site’ye bağlanmış olan veya site üzerinden elektronik veri alış-verişinde bulunmuş veya bulunmakta olan herhangi bir kişiyi ifade etmektedir.